Çorlu ve Trakya bölgesinde American Siding’in adresi Kumru İnşaat

Edirne American Siding

Ahşap kaplamaya alternatif kaplama olarak ürettiğimiz American Siding kaplamayı Edirne ilinden hizmete sunuyoruz. Marmara Bölgesinden dış cephe kaplama siparişi verebileceğiniz gibi yurdun her yerinden Edirne American Siding Cephe Kaplama siparişi verebilirsiniz.

American Siding Nedir, Özellikleri Nelerdir?


Yangına dayanıklı malzemelerden çift katman olarak ürettiğimiz American Siding, Co- Extrüzyon teknoloji kullanılarak üretim yapılmaktadır. Isıya dayanıklılık özelliği ile ısı yalıtımı, neme karşı dayanıklılığı ile binaları nemden ve kötü hava koşullarından koruyan kalkan işlevi görmektedir.
Kaplandığı binaların görselliğini de değiştiren Edirne American Siding Cephe Kaplama binaları yaşanabilir konumda tutarak ayrıca değer katmaktadır. Farklı iklim koşullarına dayanıklı dış cephe kaplamalarımız yurdun her yerinde problem yaşamandan kullanılabilmektedir.
Edirne American Siding Cephe Kaplama siparişi vermek için telefon numaralarımızdan, sosyal medya kanallarımızdan yada internet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.