Çorlu ve Trakya bölgesinde American Siding’in adresi Kumru İnşaat

Tekirdağ American Siding

Isı yalıtımı için binaların dış cephe kaplaması olan American Siding, Co-Extrüzyon teknolojisi ile üretilmektedir. Görsellik ve korumasıyla ahşap kaplamaya karşı alternatif olarak üretilen ve farklı iklim koşullarında kullanılabilen dış cephe kaplama türüdür.
Üretimini yaptığımız Tekirdağ American Siding Cephe Kaplama, çift katmanlı yapıda olması nedeniyle binaları değişik hava koşullarına karşı korurken aynı zamanda görsel olarak ta güzelleştirir.

Binalarda Dış Cephe Kaplama


Ahşap maliyetinin yüksek olması nedeniyle ahşaba alternatif olarak ürettiğimiz Tekirdağ American Siding Cephe Kaplama, ısı yalıtımı amacıyla ve binaların görselliğini değiştirmek amacıyla kullanılmaktadır.
Tekirdağ merkezden hizmet verdiğimiz cephe kaplaması için ilk olarak keşif ekibimiz ile gidip ölçülerini alıp tasarımını yapıyoruz. Binaya uygun yaptığımız tasarımların bina sahip tarafından beğenilmesi ve onaylanmasının ardınsan Tekirdağ American Siding Cephe Kaplama üretimine başlayarak kısa sürede siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.